logo Plan Design logo Plan Design wstecz


Oświetlenie

jak odpowiednio dobrać?

Na szczęście dawno już odeszliśmy od typowego oświetlenia wnętrza centralą lampą wiszącą. Stajemy się coraz bardziej wymagający a na przeciw wychodzą nam dziesiątki firm zajmujących się tą dziedziną.


Oświetlenie nabrało nowego znaczenia. Oprócz funkcji podstawowej czyli oświetlania wnętrza, oświetlenie ma tworzyć określony klimat i mieć na nas określony wpływ.


W zależności od funkcji pomieszczenia światło będzie się zmieniać. Właściwy dobór opraw świetlnych może ułatwić nam zadania w kuchni, odpowiednio ułożyć do snu w sypialni lub też zapewnić kinowy nastrój pod czas oglądania filmu.


Jeżeli jedno pomieszczenie ma spełniać wiele funkcji rezygnacja z typowej lampy centralnej na rzecz wielu punktów świetlnych zapalanych naprzemiennie zapewni Ci dobór odpowiedniego oświetlenia w zależności od sytuacji. Dzięki temu Twoje otoczenie nie będzie Cie nużyć w czasie pracy i męczyć pod czas spotkania ze znajomymi. Może się okazać ,że jedno wnętrze może mieć różne oblicza.


Możliwości wykorzystania oświetlenia jest całe mnóstwo...oświetlenia LED, oprawy do halogenów, lampy wiszące, stojące czy kinkiety.... Rozplanowanie samemu tylu możliwości może okazać się bardzo trudnym zadaniem.

oświetlenieSłupsk - Gdańsk - Gdynia - Sopot - Koszalin - Lębork - Ustka - okolice

Copyright © 2010 | Plan Design - projektowanie wnętrz, grafika reklamowa

katalog stron - dobre firmy Słupsk