logo Plan Design logo Plan Design wstecz


ile kosztuje projektant wnętrz?

czy to sie w ogóle opłaca?

W ogólnej świadomości ludzi ważnym powodem wynajęcia projektanta wnętrz jest brak własnych pomysłów na aranżację wnętrza. Czy istnieją inne ważne powodu np. finansowe? Czy wynajmując projektanta możemy zaoszczędzić środki finansowe? Inaczej mówiąc - nie wynajmując projektanta czy tracimy finansowo?


Oczywiście wynagrodzenie za projekt kosztuje. Materiały budowlane i meble również. Niewiele osób zdaje sobie sprawę że projektant dysponuje różnego rodzaju rabatami w wielu sklepach. Może to oznaczać dla inwestora kilkuprocentowe upusty, które przy kwotach wydawanych na remont, często sięgających kilkudziesięciu tysięcy daje oszczędności rzędu dobrych kilku tysięcy. Jak więc traktować tego typu bilans zysków i strat? W zasadzie projektant zostaje opłacony z oszczędności materiałowych? Pracuje dla nas za darmo .. lub powoduje oszczędności w naszym portfelu.


Gdy dodamy do tego zysk w postaci czasu nie spędzonego w sklepach, a spożytkowanego na pracę zawodową lub odpoczynek - bilans zysków i strat wygląda naprawdę dobrze. Mało ludzi zdaje więc sobie sprawę z tego że nie stać ich na nie wynajmowanie projektanta wnętrz.


pieniądzeSłupsk - Gdańsk - Gdynia - Sopot - Koszalin - Lębork - Ustka - okolice

Copyright © 2010 | Plan Design - projektowanie wnętrz, grafika reklamowa

katalog stron - dobre firmy Słupsk