logo Plan Design logo Plan Design wstecz


Schody

schody pełne, ażurowe, drewniane, metalowe


Budując domek piętrowy dochodzimy do momenty kiedy drabinę robotniczą trzeba wymienić na schody. Wtedy pojawia się pytanie jakie?. Czy schody pełne, czy ażurowe, drewniane, metalowe, betonowe ?


Oprócz walorów estetycznych powinniśmy wziąć pod uwagę bezpieczeństwo i wytrzymałość. Na pewno schody kręcone nie będą bezpieczne dla dzieci i osób starszych. Jeżeli mamy dzieci i dość duży domek powinniśmy zdecydować się na schody wachlarzowe oraz trójbiegowe.


Coraz większą popularnością cieszą się schody metalowe. Nadają wnętrzu nowoczesny charakter. Również w połączeniu z drewnem prezentują się bardzo efektownie.


Schody żelbetonowe wyglądają bardzo masywnie również lepiej prezentują się na dużych powierzchniach. Ich zaletą jest wytrzymałość i cena.


Najbardziej popularnym materiałem na schody wciąż pozostaje drewno. Możliwości na wykonanie schodów drewnianych jest całe mnóstwo. Możemy wybierać spośród dużej ilości wybarwień, gatunków i kształtów. Ważne jest aby schody stanowiły całość domu, ich dobre zestawienie z wnętrzem pozwoli zrobić z nich ozdobę naszego domu.


schodySłupsk - Gdańsk - Gdynia - Sopot - Koszalin - Lębork - Ustka - okolice

Copyright © 2010 | Plan Design - projektowanie wnętrz, grafika reklamowa

katalog stron - dobre firmy Słupsk